Header

Dietplus®

V současné době je velmi těžké najít kvalitní centrum na redukci váhy, tak aby zaručovalo profesionalitu i výsledek. DietPlus má v Evropě dlouholetou tradici a pomohl už k lepšímu pocitu i menším zdravotním obtížím spoustě lidí. Na co se mohou těšit lidé, kteří chtějí pod naší taktovkou hubnout nebo detoxikovat tělo? V první řadě na profesionální přístup a to na prodejně i v poradně, kde najdete vystudované odborníky přes výživu.


S klienty, kteří seberou sílu a vydají se na cestu za vysněnou váhou, pomáháme následovně: potřebujeme se dozvědět, jak se stravujete, proto společně projdeme váš jídelní lístek.
Také vypočítáme, jaké množství kalorií je pro vás to nejvhodnější – z tohoto důvodu vážíme na speciální váze a neinvazivními metodami zjišťujeme množství tělesného tuku, svalů, vody aj. ve vašem těle.
 

Při první konzultaci, která probíhá především formou dotazování a rozhovoru, vytvoříme individuální redukční nebo detoxikační plán, jenž zahrnuje přehledný jídelní lístek a pravidelné krátké kontroly – to vše zdarma, při odběhu programu. Pokoušíme se s klientkami i klienty najít kompromis, který je reálný a jsme jim nápomocni při celé cestě za požadovanou váhou. Protože svoji profesi ovládáme, jsme schopni vám zodpovědět jakýkoli dotaz a zaručit redukci bez jo-jo efektu.
V rámci programu nabízíme i možnost koupit si speciální jídla nebo svačiny, které jsou nutričně vyvážené a nízkokalorické. Tuto variantu jsme zavedli, protože naše služby využívají i lidé, kteří jsou časově vytížení (př. manageři, učitelky atd) a nemají tolik času na vaření. Pro rychlejší redukci váhy také nabízíme další program, jehož základ je především na bylinné bázi. Tyto doplňky jsou k nám dováženy z Francie, kde mají dlouholetou tradici i úspěch, ale v žádném případě jimi nenahrazujeme stravu. Pokud vám v hlavě vyvstává otázka, jestli jste správným adeptem na redukci hmotnosti nebo jednoduše jen nevíte, kde přesně děláte stravovací chybu, tak neváhejte a přijďte se s námi poradit.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu – tým Dietplus®