Header

DR-105

Category: Doplňky stravy

Napomáhá vylučování přebytečné vody z organismu.Složení:

Čištěná voda, fruktooligosacharidy 95 % FOS actilight v prášku (6 g), koncentrovaná pomerančová šťáva (3,62 g), čistý glycerin (2 g), dehydrovaný vodný extrakt z opuncie, zelený čaj FE (0,49 g), guarana (0,2 g), monohydrát kyseliny citronové (0,115 g), sorban draselný (0,003 g), benzoan sodný (0,003 g).
 Indikace:   Zadržování vody, odpadní a toxické látky v organismu.
Balení:      Flakon 200 ml.
Užívání:     2 víčka ráno a večer před jídlem.

 

 OPUNCIE

Snižuje chuť k jídlu, vláknina napomáhá absorpci tuků. Snižuje hladinu cukru v krvi. Opuncie je jiný název pro Nopal.

ZELENÝ ČAJ A GUARANA

Napomáhají ztrátě tuku, neboť stimulují jeho spalování. Tyto dvě rostliny jsou známé svým obsahem kofeinu. Tato účinná látka zvyšuje bazální metabolismus buněk, stimuluje spalování tuku a umožňuje tělu urychlovat spalování.

Díky obsahu polyfenolů v zeleném čaji se kofein uvolňuje postupně, proto nedochází k problémům s nervozitou. Zároveň se snižuje vstřebávání tuků a cukrů z potravy, tedy i počet vstřebaných kalorií.


JABLKO

Jablečný džus je bohatý na rozpustnou i nerozpustnou vlákninu. Pektin má schopnost vázat na sebe radioaktivní odpady a vylučovat je z těla. Také přispívá k udržování dobrého zdravotního stavu střev. Díky zklidňujícím účinkům na střeva pomáhá lidem, kteří trpí chronickou zácpou.

AddThis Social Bookmark Button