Header

DR-104

Category: Doplňky stravy

Napomáhá vylučování přebytečné vody z organismu, působí na játra a žlučník.


Složení:

Čištěná voda, vodný extrakt (18, 10 g) z následujících rostlin: kůra skořice (6,6 g), tužebník jilmový (1,8 g), černý kmín (1,62 g), citronová kůra (1,62 g), fenykl (1,62 g), orthosiphon, černý bez (1,62 g), kůra hořkého sevillského pomeranče (1,6 g). Fruktooligosacharidy v prášku (6 g), koncentrovaná pomerančová šťáva (3,62 g), lékárenský glycerin,             zelený čaj (0,490 g), guarana (0,200 g).
 


Indikace:   Zadržování vody, nadváha.
Balení:      14 ampulí po 15 ml.
Užívání:     2 ampule denně – 1 ráno a 1 v poledne před jídlem.

 

 

 

SKOŘICE

Skořice, aromatická rostlinná látka pocházející z vnitřní části kůry skořicovníku,  je známá už od starověku. Tvarem se podobá malým trubkám, ale konzumuje se většinou mletá. Je vysoce ceněna pro svoji vůni a chuť, je také bohatá na zdraví prospěšné antioxidanty. 


TUŽEBNÍK JILMOVÝ

Tužebník jilmový je vytrvalá rostlina rostoucí v mokřinách. Tradičně se využívá při  redukčních kúrách, neboť podporuje vylučování vody a zmenšování tukových buněk. Tužebník jilmový je bohatý na salicyláty, proto se také používá proti bolesti, zejména pak bolesti kloubů.ČERNÝ KMÍN

Uznávaný prostředek na zlepšování zažívání a odstraňování toxinů.
 


CITRON

Citronová šťáva obsahuje kyselinu citronovou, citráty, vápník, draslík, mnoho stopových prvků a vitaminy B1, B2, B3, C, PP a karoten. Citron patří mezi citrusové plody s diuretickými účinky a působí proti zadržování vody.
 


FENYKL

Fenykl je aromatická bylina, obsahující éterické oleje (estragonový, anýzový), esenciální mastné kyseliny, flavonoidy, vitaminy a minerály. Semena fenyklu se využívají k léčbě ledvinových kamenů. Ve spojení s přírodními antiseptickými účinky na močové cesty rostliny medvědice lékařské výrazně napomáhají při přírodní léčbě cystitid. Fenykl také pomáhá regulovat menstruační cyklus a zmírňuje menstruační bolesti. Samozřejmě je i diuretikem s protizánětlivými účinky na tkáně.
 


ORTHOSIPHON

Napomáhá vylučování vody. Díky svým výrazným diuretickým účinkům se používá pro urychlení ztráty hmotnosti při redukčních kúrách. Podporuje činnost ledvin při vylučování vody, močoviny, chloridů a kyseliny močové.
 


 

SEVILLSKÝ POMERANČ

 Podporuje trávení, napomáhá vstřebávání látek z potravy.
  


ZELENÝ ČAJ  A GUARANA

Stimulují spalování tuků, napomáhají jejich odstraňování. Tyto dvě rostliny jsou známé svým obsahem kofeinu. Tato účinná látka zvyšuje bazální metabolismus buněk, stimuluje spalování tuků a napomáhá odstraňování uloženého tuku.

AddThis Social Bookmark Button