Header

NP-114

Category: Doplňky stravy

Snižuje chuť k jídlu a zároveň navozuje pocit sytosti.

 

Složení:

Prášek z listů Nopalu (Opuntia ficus indica), pojivo velikosti 0 rostlinného původu: hydroxypropylmethylcelulóza, protispékavá látka: stearan hořečnatý.
 

Vedlejší účinky:
Podporuje zažívání, zachycuje tuky.
 

Indikace:
Dieta pro snížení hmotnosti, žaludeční a střevní potíže, hyperglykémie.
 

Balení:
Plato se 42 kapslemi.
 

Užívání:
Užívejte 4 až 6 kapslí denně před jídlem (cca 15 minut).

 

NOPÁL

Nopál (Opuntia ficus indica) je keřovitý nebo plazivý kaktus z pouštních oblastí Mexika, který se v této zemi nyní hojně pěstuje.


  • Přirozená podpora hubnutí: snižuje chuť k jídlu, absorbuje požité tuky. Nopál je bohatý na vlákninu (pektiny, slizová vláknina), proto přirozeným způsobem snižuje chuť k jídlu. Vláknina v žaludku nabobtná a navodí pocit sytosti. Vláknina obsažená v nopálu navíc váže požité tuky (olej, majonézu…). Vstřebávání těchto látek v organismu je zpomaleno a látky jsou přirozenou cestou téměř plně vyloučeny z organismu.

 

  • Snižování vysoké hladiny cukru v krvi. Nopál stimuluje játra a slinivku břišní, zvyšuje produkci inzulínu, přičemž dochází k vylučování nebo přesunu cukru do buněk, kde jsou využity jako energie.

 

  • Podporuje trávení a funkci jater: omezuje žaludeční a střevní potíže. Vitamíny, minerály a vláknina nopálu napomáhá detoxikaci a stimulaci jater i celého organismu. Vláknina z tohoto kaktusu, a to zejména slizová vláknina, působí na produkci žaludečních kyselin a chrání žaludeční a střevní sliznici.
AddThis Social Bookmark Button